جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا
محدویت‌ها برای شهر‌های قرمز ادامه داردو صدور هرگونه مجوز تردد همچنان در استان ممنوع است.
کد خبر: ۹۸۹۲۹۷
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۱ 28 August 2021

به گزارش تابناک گلستان، استاندار گلستان در جلسه ستاد استانی پیشگیری ومقابله باویروس کرونا گفت:صدور هرگونه مجوز تردد همچنان در استان ممنوع است وتنها ممنوعیت تردد بین استانی براساس مصوب ستادکرونای کشور برداشته شده است و تازمانی که دستورالعمل جدید نیامده هیچ مجوز ترددی صادر نمی‌شود و تردد بین استانی آزاد است، اما محدویت‌ها برای شهر‌های قرمز ادامه دارد.

هادی حق شناس افزود: شیب ابتلا کاهشی است وازوضعیت سیاه کرونایی عبور کرده ایم، اما بستری‌ها همچنان از پیک اول بیشتر است وباید شیوه نامه‌ها باجدیت رعایت شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: در حال حاضر ۱۳۷۹ بیمار کرونایی در مراکز درمانی گلستان بستری هستند که ۲۰۶ نفر در بخش آی سی یو تحت مراقبت ویژه قرار دارند که از این تعداد ۷۷ نفروصل به دستگاه اکسیژن هستند.

دکتر فاضل گفت: دیروز بیمار کرونایی در گلستان ۱۶ فوت شدند.

وی با اشاره به وجود یک میلیون و ۲۵۰هزارنفر جامعه هدف واکسن کرونا در گلستان گفت:تاکنون۵۴۵هزارو۶۵۰ نفر واکسینه شدند که۱۱۷هزارنفر مرحله دوم را دریافت کرده اند.

دکتر فاضل در باره رنگ بندی شهر‌های گلستان گفت:شهر‌های رامیان، علی آباد، کردکوی، مراوه تپه، مینودشت و گالیکش نارنجی و بقیه شهر‌ها قرمز است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار