سیدعلی مهاجر از احیای خلیج گرگان که در حال خشک شدن بود به‌عنوان یادگار ماندگار رئیس‌جمهور شهید در استان گلستان یاد کرد.
کد خبر: ۱۱۶۹۷۱۰
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۳:۴۹ 03 June 2024

به گزارش تابناک گلستان، سیدعلی مهاجر امروز دوشنبه ۱۴ خرداد در مراسم گرامیداشت سی و پنجمین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره)، بزرگداشت قیام ۱۵ خرداد و پانزدهمین روز شهادت شهدای خدمت ضمن تسلیت ایام به بیان بخشی از ویژگی‌های شخصیتی و بازخوانی خدمات راهبردی شهید جمهور پرداخت.

وی تصریح کرد: در سوگ شهیدی نشستیم که خادم و دلداده امام رضا (ع) بود، در روز ولادت امام رئوف به عنوان رئیس جمهور تنفیذ شد و در ایام ولادت امام به شهادت رسید، همانند شهید سلیمانی که در ولادت حضرت زینب کبری (س) شهید شد.

معاون استاندار در بیان ویژگی شهید بزرگوار آیت الله دکتر رئیسی گفت: یکی از ویژگی‌های شهید، اخلاص و کار کردن برای رضای خدا بود، ولایت مداری ایشان که خود را سرباز ولایت می‌دانست تا جایی که حضور مردم را در سفر‌ها برای ولایت و رهبری عنوان می‌کرد.

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری شهید رئیسی را احیا کننده گفتمان انقلاب می‌داند افزود: تسهیل حضور مردم، تسریع کار مردم و تکریم مردم شعاری بود که شهید رئیسی به عنوان گفتمان انقلاب زنده و از کار مردم گره گشایی کرد.

سیدعلی مهاجر در ادامه گفت: داشتن سعه صدر و وارد حاشیه نشدن از زمان مناظرات انتخاباتی تا شهادت ویژگی مهمی بود که شهید جمهور به آن پایبند بود.

وی در ادامه به احیای خلیج گرگان که در حال خشک شدن بود به عنوان یادگاری ماندگار رئیس جمهور در گلستان یاد کرد که در سفر اول دکتر رئیسی به استان به عنوان مهم‌ترین مساله استان از سوی استاندار مطرح و پیگیری‌های آن انجام شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان اضافه کرد: شهیدِ خدمت به واقع از کار دولت گره گشایی کرد و تفکر اشغال شده یاس و ناامیدی مردم به دستگاه‌های اداری را فتح و مردم را به دولت امیدوار کرد.

برچسب ها: گلستان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار