مردم شیعه و سنی گنبدکاووس روز سه‌شنبه در سوگ آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور شهید ایران در میدان انقلاب این شهر گرد هم آمده و عزاداری کردند.
کد خبر: ۱۱۶۸۰۱۶
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۲:۴۰ 21 May 2024

به گزارش تابناک گلستان، حجت الاسلام عباسعلی گرزین روز سه‌شنبه در اجتماع مردم شیعه و اهل سنت گنبدکاووس به مناسبت شهادت آیت الله رئیسی اظهار کرد: هجمه‌ها و سنگ اندازی دشمنان و معاندان علیه ایران، سابقه ۴۵ ساله دارد و این تخریب‌ها خللی در مسیر انقلاب ایجاد نخواهد کرد.

وی اضافه کرد: خون این شهیدان نشان داد که دلتمردان واقعی نظام ما هیچ وقت از دشمنان نمی‌ترسند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با تسلیت شهادت آیت الله رئیسی و هیات همراهش، افزود: دشمنان بدانند که وقتی خون پاک عالی‌ترین مقام اجرایی کشور در راه خدمت به مردم ریخته می‌شود، انقلاب ما زنده بوده و دچار عقب ماندگی و ارتجاع نشده است.

گرزین با بیان اینکه هجمه دشمنان علیه شهید رئیسی مانع خدمت‌رسانی به مردم نشد، افزود: مجموعه اقدامات شهید رئیسی که از نام و آبروی خود برای ایجاد این زیرساخت‌ها گذشت، سبب شده دشمنان نتوانند براحتی به مردم و امنیت کشور ما آسیب بزنند.

وی با اشاره به شهادت حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در سانحه سقوط بالگرد رئیس جمهور بیان کرد: این وزیر با اقدامات خود، موازنه قدرت و راهبرد‌های دفاعی جمهوری اسلامی را در دنیا افزایش داد.

حجت الاسلام گرزین گفت: شهید رئیسی با تلفیق اخلاص و خدمت با یکدیگر و خستگی ناپذیری اش در خدمت به مردم روز تعطیل و غیرتعطیل نمی‌شناخت.

برچسب ها: گلستان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار