مدیرکل حمل و نق جاده‌ای گلستان گفت: توقف طولانی مدت ناوگان در صف‌های تخلیه، تبعات اقتصادی و اجتماعی متعدد برای صاحبان ناوگان و کشاورزان دارد.
کد خبر: ۱۱۶۶۹۸۳
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۲:۱۶ 14 May 2024

به گزارش تابناک گلستان، عادل مصدقی بعدازظهر سه شنبه ۲۵ اردیبهشت در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: به دلیل جلوگیری از تشکیل صف‌های کامیونداران و افزایش کارایی ناوگان، انتظار اداره کل و بخش حمل و نقل استان از دستگاه‌های مرتبط این است که مراکز خرید محصولات کشاورزی را بصورت همزمان بازگشایی کنند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان گفت: توقف طولانی مدت ناوگان در صف‌های تخلیه، تبعات اقتصادی و اجتماعی متعدد برای صاحبان ناوگان و کشاورزان دارد.

مصدقی خاطرنشان کرد: ضمن بازگشایی همزمان مراکز خرید لازم است که این مراکز بصورت ۳ شیفت به صاحبان بار و ناوگان خدمات داده تا در کمترین زمان، بار‌ها تخلیه شده و ناوگان به چرخه حمل برگردند.

وی همچنین خواهان این شد که مراکز خرید استان، حداقل‌های مورد نیاز کامیونداران را تامین کرده تا چرخه حمل و نقل امسال با کمترین مسائل روبرو شود.

این مقام مسئول تصریح کرد: اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان برای هماهنگی با مراکز خرید طی جلسات متعدد با دستگاه‌های ذیربط به تاکید و نظارت بیشتر بر مراکز و خدمات دهی به رانندگان اقدام کرده است.

مدیرکل حمل و نقل جاده‌ای گلستان با بیان بالابودن میزان برداشت محصولات کشاورزی استان در فصل زراعی جاری، تصریح کرد: ناوگان در نظر گرفته شده برای حمل و نقل محصولات کشاورزی امسال حدود ۶ هزار دستگاه است که نیاز استان را تامین می‌کند و جهت احتیاط از استان‌های دیگر نیز فراخوان شده است.

برچسب ها: گلستان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار