سرپرست بنیاد نخبگان گلستان از برگزاری گفتاورد ملی نخبگان در پهنه خزر به میزبانی گلستان خبر داد.
کد خبر: ۱۱۶۶۹۸۱
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۲:۱۵ 14 May 2024

به گزارش تابناک گلستان، عماد آیدانی اظهار کرد: نخستین رویداد گفتاورد ملی نخبگان به منظور ایجاد اتصالی منسجم و موثر میان نخبگان، حاکمیت و مدیران اجرایی و مردم در فضایی چهار مرحله‌ای طراحی و در دو بخش رقابتی و نمایشگاهی برگزار خواهد شد.

وی این رویداد را یکی از روش‌های شناسایی نخبگان و و افراد مستعد دانست و گفت: برگزیدگان هر مرحله از حمایت‌های ویژه بنیاد ملی نخبگان برخوردار خواهند شد.

سرپرست بنیاد نخبگان گلستان با اشاره به اینکه شرکت کنندگان تا ۲۸ خردادماه فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند، گفت: نمایشگاه آثار و ارزیابی در تاریخ دوم تا چهارم تیر ماه خواهد شد.

آیدانی از رقابت‌های مرحله اول و دوم این گفتاورد در مرداد و شهریور امسال خبر داد و افزود: در تاریخ دهم و یازدهم مهر نمایشگاه آثار در محل برگزاری چهاردهمین همایش ملی نخبگان به نمایش درخواهد آمد.

سرپرست بنیاد ملی نخبگان حضور در چهاردهمین همایش ملی نخبگان و ارائه آثار منتخب در دیدار با مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهور، عضویت در خانه نخبگان و بهره‌مندی از امتیاز‌های بنیاد ملی نخبگان، ۱۰ میلیارد ریال جایزه نقدی به هر یک از تیم‌های برتر و ۱۰ میلیارد ریال جایزه اعتباری برای حمایت از تحقق و اجرایی سازی طرح‌های برتر از جمله جوایز این گفتاورد برشمرد و تصریح کرد: در هر محله از رقابت‌ها جوایز متنوعی اهدا خواهد شد.

برچسب ها: گلستان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار