راننده تاکسی گرگانی که یک تلفن همراه و مبلغ ۳۰ میلیون تومان پول را که در خودرویش پیدا کرده بود به صاحبش بازگرداند.
کد خبر: ۱۱۶۵۰۰۶
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۳۰ 30 April 2024

به گزارش تابناک گلستان، پمرتضی آذرسا راننده گرگانی گفت: چند روز گذشته یک عدد گوشی تلفن همراه، سوییچ ماشین جک و مبلغ ۳۰ میلیون تومان پول نقد را در خودرو خود پیدا کردم.

راننده پاکدست گرگانی با اشاره به اینکه با استفاده از گوشی همراه صاحب مال را یافته و بلافاصله امانتی را به صاحب آن برگرداندم، گفت: پول گمشده و وسایل همراه آن متعلق به یک پزشک مغز و اعصاب گرگانی واقع در خیابان عدالت بود و این پزشک نیز برای قدردانی مبلغ سه میلیون تومان را به عنوان هدیه به من داد.

آذرسا ادامه داد: تا امروز بیش از هفت گوشی تلفن همراه در ماشینم پیدا کردم و هر بار پس از اینکه صاحبان آن با گوشی تماس می‌گرفتند با آن‌ها در میدان شهرداری گرگان قرار گذاشته و مال گمشده را به آن‌ها برگردانده‌ام.

وی با بیان اینکه در زندگی مشکلات مالی زیادی دارم، ولی هرگز حاضر نیستم مال حرام وارد زندگی من شود، افزود: این یک واقعیت است که اگر ما کاری را برای رضای خدا انجام دهیم خداوند نیز چند برابر برای ما جبران می‌کند.

راننده گرگانی در ادامه گفت: چند باری در حین کار به مسافرانی برخورد کرده‌ام که پول کافی نداشتند و بدون دریافت کرایه آن‌ها را به مقصد رسانده‌ام، اما چند ساعت بعد و در همان روز خداوند مسافر دربستی در سر راهم قرار داده و بلافاصله پاداش خیری را که به دیگران رسانده‌ام را به من برگردانده است.

برچسب ها: گلستان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار