فرمانده انتظامی گرگان گفت: فرد کلاهبرداری که با استفاده از رسید جعلی اقدام به یک میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود توسط ماموران شناسایی و دستگیر شد.
کد خبر: ۱۱۲۶۴۴۰
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۲ 14 September 2023

به گزارش تابناک گلستان، علی تجری در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی مراجعه یکی از شهروندان به کلانتری مبنی بر اینکه که شخصی جوان جهت خرید مراجعه و پس از خرید با گوشی خود اقدام به واریز وجه نموده که بعد مشخص شد رسید جعلی است و واریزی انجام نشده است موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری ۱۲ اقدامات تخصصی خود را آغاز کردند و پس از تحقیقات گسترده و همه جانبه متهم را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی کلاهبردار را در یک عملیات پلیسی دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی گرگان تصریح کرد: متهم پس از دستگیری به جرم خود اقرار کرده و معترف شد پس از جلب اعتماد فروشندگان و وارد کردن شماره کارت اعلامی در یک نرم افزار همراه، بانک اصلی مشخصات شاکی را به دست می‌آوردم و با ورود به نرم افزار رسیدساز جعلی و وارد کردن اطلاعات وی یک رسید جعلی واریز به فروشندگان نشان می‌دادم.

تجری گفت: متهم در تحقیقات انجام شده به انجام کلاهبرداری به این روش به مبلغ یک میلیارد ریال و سه فقره سرقت تلفن همراه اعتراف کرد.

وی اضافه کرد: متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

برچسب ها: گلستان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار