رئیس کل دادگستری گلستان گفت: ۳ مرد و یک زن در شهرستان بندرگز استان گلستان که با ادعای ارتباط با مسئولان قضایی این شهر، اوراق قضایی را جعل و کارچاق کنی می کردند، بازداشت شدند.
کد خبر: ۱۱۲۵۴۴۳
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۷ 09 September 2023

به گزارش تابناک گلستان و به نقل از خبرگزاری تسنیم، به نقل از روابط عمومی دادگستری گلستان، حیدر آسیابی اظهار داشت: ۲ نفر از این متهمان زن و شوهرند و هنگامی که با جعل‌نامه دادستان این شهرستان قصد رفع مسدودی یک حساب بانکی را داشتند، بازداشت شدند.

وی افزود: این زوج از چند ماه پیش به منظور شناسایی همدستان آنان، در تور اطلاعاتی کارکنان حفاظت و اطلاعات استان قرار داشتند که در نتیجه این پایش علاوه بر این دو نفر، یک جاعل و یک کارمند بانک هم دستگیر شدند.

وی گفت: این زن و شوهر مدعی ارتباط و آشنایی با برخی مقام‌های قضایی بودند و با این ترفند کارچاق‌کنی می‌کردند و مردم را فریب می‌دادند.

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: پرونده قضایی این افراد تشکیل شده و در مرحله تحقیقات است. بررسی‌ها و تحقیقات نشان داد این افراد هیچ ارتباط یا آشنایی با مقامات قضایی شهرستان ندارند.

شماره ۱۵۸۰ حفاظت و اطلاعات دادگستری گلستان در طول شبانه روز، گزارش‌های مردم درباره کارچاق‌کن‌ها و متخلفان در حوزه‌های قضایی و دستگاه‌های تابعه قوه قضاییه در استان را ثبت و ضبط می‌کند.

برچسب ها: گلستان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار