حقوق بازنشستگان انتظامی همسان‌سازی می‌شود

رئیس کانون بازنشستگان انتظامی کشور گفت:به زودی حقوق بازنشستگان انتظامی همسان‌سازی شده و ۲۰ درصد افزایش پیدا می‌کند.
کد خبر: ۱۱۳۸۲۶۲
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۴۰۲ - ۲۳:۱۷ 16 November 2023

به گزارش تابناک گلستان، سردار مسعود جعفری‌نسب ظهر امروز در مراسم گرامیداشت بیست‌وششمین سالگرد شهادت شهید جواد حاجی خداکرم اظهار کرد: انتظامی سکان‌دار امنیت کشور است و شبانه‌روز با ارائه خدمات خود به مردم تلاش دارد تا امنیت پایداری را در کشور ایجاد کند.

وی تصریح کرد: شالوده و اساس امنیت کشور را مدیون همین بازنشستگان هستیم که از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی با تلاش‌های خود در تمام نقاط مرزی و جغرافیایی کشور، این امنیت را ماندگار و پایدار کردند.

رئیس بازنشستگان انتظامی کشور با اشاره به ناآرامی‌های کشور‌های همسایه خاطرنشان‌کرد: علی‌رغم ناآرامی‌ها و گرفتار‌های متعدد در اقصی نقاط جهان، کشور ایران اسلامی مانند یک جزیره در بین این بحران، از امنیت خوب و پایداری برخوردار است و این امنیت را مدیون شهدایی هستیم که با نثار جان خود برای ملت ایران به ارمغان می‌آورند.

وی با بیان اینکه بازنشستگان از مشکلات معیشتی رنج می‌برند، ادامه داد: حقوق کافی و نشاط از جمله موضوعات مهمی است که باید بازنشستگان از آن برخوردار باشند و تلاش داریم ظرف یکی، دوماه آینده حقوق بازنشستگان انتظامی را همسان‌سازی کنیم و افزایش ۲۰ درصدی داشته باشیم.

جعفری‌نسب گفت: در برنامه هفتم توسعه نیز، اقدامات و تصمیمات خوبی برای بازنشستگان کشوری و لشکری در نظر گرفته شده‌است که با تحقق آن‌ها وضعیت معیشتی و مالی این عزیزان بهتر خواهدشد. اتفاقات غزه، عاشورا را برای ما تداعی می‌کند.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار