استانداری گلستان و سازمان اوقاف و امور خیریه تفاهم‌نامه همکاری در حوزه‌هایی مانند گردشگری، اقتصادی و عمرانی امضاء کردند.
کد خبر: ۱۱۲۸۰۹۸
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۵ 25 September 2023

به گزارش تابناک گلستان، این تفاهم‌نامه را علی محمد زنگانه، استاندار گلستان و حجت الاسلام سید مهدی خاموشی، رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه برای گسترش همکاری در حوزه‌های گوناگونی همانند گردشگری، اقتصادی و عمرانی امضاء کردند.

علی محمد زنگانه استاندار گلستان دراین‌باره گفت: در این تفاهم نامه، همکاری استان گلستان با سازمان اوقاف و امور خیریه گسترش یافته و در حوزه‌های گوناگونی همچون گردشگری، اقتصادی و عمرانی برنامه‌ریزی‌های خوبی انجام شده است.

وی افزود: واگذاری اماکن اوقاف جهت توسعه گردشگری، احداث واحد‌های تجاری برای مساجد استان با سرانه هر مسجد حداقل ۱۵۰ متر مربع به صورت رایگان، سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری و بوم گردی بافت تاریخی گرگان، مشارکت و افزایش بهره‌وری موقوفات استان، همکاری در توسعه طرح‌های دامپروری استان، همکاری در احداث نیروگاه‌های کوچک مقیاس در شهرستان‌های گنبد کاووس کردکوی و آزادشهر، مشارکت در ساخت واحد‌های مسکونی، صنعتی و کشاورزی در اراضی وقفی استان از مهم‌ترین مفاد این تفاهم‌نامه است.

حجت‌الاسلام سید مهدی خاموشی نماینده، ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور نیز در این جلسه گفت: مفتخر به همکاری با دولت مردمی در هر زمینه‌ای هستیم.

وی افزود: همان‌طور که مقام معظم رهبری اشاره داشتند باید با ایجاد امید و انگیزه به قله‌های رفیع پیشرفت و توسعه دست یابیم.

حجت الاسلام خاموشی ادامه داد: یکی از مهم‌ترین اقدامات سازمان اوقاف و امور خیریه مشارکت در طرح‌های توسعه‌ای مردم‌محور است.

برچسب ها: گلستان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار