استاندار گلستان:
استاندار گلستان با تقدیر از تلاش‌های دستگاه قضایی برای کمک به تولید گفت: دستگاه قضایی نقش مهمی در امنیت سرمایه‌گذاری و کمک به رفع موانع تولید دارد.
کد خبر: ۹۸۰۸۹۳
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۹ 24 July 2021

هادی حق شناس ظهر امروز در آئین تودیع و معارفه رئیس کل دادگستری استان گلستان، اظهار داشت: طی دو سال اخیر شاهد کلکسیونی از حوادث مختلف بودیم و دو انتخابات مهم برگزار کردیم، اگر اعضای شورای تامین به ویژه بخش قضایی همکاری نمی‌کردند برخی از این موضوعات به چالش تبدیل می‌شد.

وی افزود: 16 قوم با افکار، اعتقادات و سلایق مختلف در گلستان زندگی می‌کنند با این حال این استان از لحاظ وحدت اقوام زبانزد است.

حق شناس ادامه داد: ما جزو اولین استان‌هایی بودیم که در اسفند 98 به مدت 10 روز استان را قرنطینه کردیم و اگر این هماهنگی بین اعضای شورای تامین نبود انقطاع شیوع در آن زمان رخ نمی‌داد.

وی اضافه کرد: با اینکه در رویکردهای جدید قوه قضائیه مجازات‌های جایگزین حبس و حبس‌زدایی در دستور کار قرار گرفته و گلستان هم در این زمینه پیشرو است اما همچنان از لحاظ مکان زندان مشکل داریم و امیدواریم مشکلات کنونی سریع‌تر برطرف شود.

استاندار گلستان خاطرنشان کرد: جزو استان‌هایی هستیم که بیشترین مشکل کم آبی را داشتیم اما با وجود این محدودیت‌ها کمترین تنش‌ها را داشتیم و توانستیم شرایط را در استان مدیریت کنیم.

استاندار گلستان با بیان اینکه دستگاه قضایی نقش مهمی در امنیت سرمایه‌گذاری و کمک به رفع موانع تولید دارد، گفت: گلستان استانی با ویژگی‌های خاص است، 24 شهرک صنعتی در استان داریم و تا زمانی که تولید، رونق نگیرد و سرمایه گذاری امن، انجام نشود آسیب‌های اجتماعی هم افزایش خواهد یافت.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین