ورزشکاران ملی‌پوش گلستانی و قهرمانان میادین آسیایی و جهانی از مردم برای حضور در انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ دعوت کردند.
کد خبر: ۹۷۱۰۸۵
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۹ 14 June 2021

با نزدیک شدن به انتخابات 28 خردادماه، شور و حرارت زیادی در جامعه ایجاد شده اما برخی از مردم هنوز برای حضور در پای صندوق‌های رأی مردد هستند و این روزها همه کسانی که خواهان تغییر و بهبود شرایط کشور هستند از مردم خواسته‌اند تا در انتخابات شرکت کنند.

ورزشکاران و قهرمانان ملی نیز که همواره جایگاه ویژه‌ای در نزد افکار عمومی دارند و بسیاری از نوجوانان و جوانان آنان را الگو قرار داده‌اند وارد این میدان شدند و از مردم برای حضور گسترده در پای صندوق‌های رأی دعوت کردند.

قهرمانان گلستانی که در عضویت تیم‌های ملی بوده و صاحب عناوین متعدد ملی، آسیایی و جهانی هستند از مردم خواستند با مشارکت در انتخابات 28 خرداد 1400 در سرنوشت کشور، نقش داشته باشند.

قهرمانانی مانند آرین غلامی استاد بزرگ شطرنج و عضو تیم ملی، داوود عوض زاده عضو تیم ملی کشتی آلیش و دارنده مدال قهرمانی جهان و آسیا، سید هادی مداحی عضو تیم ملی دومیدانی و سید صادق حسینی مربی تیم ملی دومیدانی و هم چنین نوروزیان فر عضو تیم ملی کبدی بانوان جمهوری اسلامی دارنده مقام نایب قهرمانی جهان و دارنده مدال‌های طلا و برنز آسیا از مردم به ویژه ورزشکاران استان گلستان برای حضور در پای صندوق‌های رأی دعوت کردند.

فاضل اتراچالی، کاپیتان تیم ملی کبدی مردان جمهوری اسلامی ایران نیز ضمن دعوت از مردم برای شرکت در انتخابات، آن را وظیفه هر شهروند ایرانی دانست و تأکید کرد با حضور گسترده مردم در انتخابات، حماسه ملی دیگری خلق خواهد شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین