رئیس کل دادگستری گلستان ؛ تعامل اصلی تصادف منجر به فوت رئیس سازمان تامین اجتماعی ، تخلف راننده ی استانداری بود .
کد خبر: ۶۹۳۲۴۵
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۵ 20 December 2018

به گزارش تابناک گلستان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دادگستری کل گلستان ،رئیس کل دادگستری گلستان گفت : تیم کارشناسی در نظریه خود اعلام کرده اند  اگر چه نقص در برخی زمینه ها وجود دارد اما تخلف اصلی و علت تامه تصادف 24 آبان که منجر به فوت رئیس و معاون سازمان تامین اجتماعی کشور در گلستان شد ، رعایت نکردن حق تقدم عبور وسایل نقلیه مستقیم رو  هنگام دور زدن (نقض ماده 140 آئین نامه راهنمایی و رانندگی) توسط راننده تویوتا لندکروز ( راننده استانداری )  است .

هادی هاشمیان افزود : با اعلام نظر نهایی این تیم کارشناسی ،  نظریه به طرفین پرونده اعلام  شد .

هاشمیان ادامه داد و گفت : نظریه اولیه کارشناسی در نخستین روزهای پس از حادثه به طرفین پرونده اعلام شده بود که با اعتراض طرفین ، پرونده  برای اعلام نظر دوباره به یک هیئت سه نفره کارشناسی ارجاع شد  که نتیجه آن امروز  اعلام شد.

هاشمیان در ادامه سخنان خود  به تمرکز کارگروه کاهش تصادفات  معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم استان اشاره کرد و گفت : در این کارگروه با مشارکت دستگاه های متولی به دنبال رفع  نقاط حادثه خیز و ایمن سازی جاده های استان هستیم. 

24 آبان امسال در تصادف رانندگی محور گرگان به کردکوی ، خودرو حامل رئیس و معاونین سازمان تامین اجتماعی کشور با یک دستگاه کامیون کشنده ، برخورد کرد  که متاسفانه در این حادثه دکتر نوربخش و دکتر تاج الدینی رئیس و معاون پارلمانی سازمان تامین اجتماعی جان باختند .

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار