آیین افتتاح متمرکز و آغاز عملیات اجرایی 210 پروژه عمرانی، اقتصادی، و اشتغالزا هفته دولت گرگان با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان برگزار شد.
کد خبر: ۴۸۳۴۷۰
تاریخ انتشار: ۰۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۴ 24 August 2017
آیین افتتاح متمرکز و آغاز عملیات اجرایی 210 پروژه عمرانی، اقتصادی، و اشتغالزا هفته دولت گرگان با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان برگزار شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان در این مراسم طی سخنانی گفت: این پروژه ها با اعتباری معادل 107 میلیارد تومان و اشتغالزایی 197 نفر در هفته دولت 96 در گرگان کلنگ زنی و افتتاح خواهد شد.

"علی اصغر طهماسبی" در ادامه با بیان اینکه هفته دولت فرصت بسیار ارزشمندی برای بیان دستاوردها و عملکرد نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت است، اظهار کرد: طی چهار سال گذشته و در دولت تدبیر و امید 9602 پروژه در استان گلستان به بهره برداری رسیده که از این تعداد 6071 پروژه عمرانی و 3531 پروژه اقتصادی با اشتغالزایی 14 هزار و 81 نفر بوده است.

وی اضافه کرد: استان گلستان در سال 95 در ارزیابی های معاونت امنیتی وزارت کشور، استان برتر کشور در حوزه برقراری نظم و امنیت شناخته شده و این عنوان در حالی بدست آمده که ما تمامی مؤلفه های امنیتی از جمله تنوع قومیت، مذهب و مرز ابی و خاکی را در استان گلستان داریم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان افزود: در حوزه سیاسی نیز طی چهار سال گذشته ما دو انتخابات پرشور مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در سال 94 و انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا را در اردیبهشت ماه جاری با شکوه و حضور حداکثری مردم برگزار کردیم.

طهماسبی ادامه داد: ضمن اینکه ما در استان گلستان شاهد فضای باز سیاسی با رعایت احترام متقابل از سوی همه طیف ها و جریانهای سیاسی هستیم و حضور بیش از 700 سخنران طی چهار سال گذشته از جناحهای مختلف سیاسی در استان گلستان با کمترین مسأله و حاشیه ای گواه این مدعا است.

وی در پایان برای تمامی خادمان ملت در سال موسوم به (اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال) آرزوی موفقیت نمود.

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: