مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه نینوا استان گلستان:
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه نینوا استان گلستان با بیان اینکه سپاه پاسداران وظیفه دفاع از انقلاب در عرصه های مختلف نظامی، سیاسی و فرهنگی را برعهده دارد، گفت: سپاه بدون هیچ چشمداشتی در تمامی این عرصه ها حضور دارد.
کد خبر: ۴۵۲۳۶۲
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۶ 03 July 2017
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه نینوا استان گلستان با بیان اینکه سپاه پاسداران وظیفه دفاع از انقلاب در عرصه های مختلف نظامی، سیاسی و فرهنگی را برعهده دارد، گفت: سپاه بدون هیچ چشمداشتی در تمامی این عرصه ها حضور دارد.

حجت الاسلام والمسلمین جعفر رعایتی در آیین تکریم و معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان گنبدکاووس افزود: اتحاد تمامی مسلمانان جهان و غلبه مستضعفین بر مستکبران از جمله آرمان بنیانگذاران انقلاب اسلامی است و برای تحقق آن، نیرویی لازم است که هم مرزهای جغرافیایی و هم مرزهای دینی را حراست و تقویت کند.

وی افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای تحقق چنین آرمانی پدید آمد و امروز به گونه ای عمل کرده است که دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی در کنار اسلام هراسی، سپاه هراسی را هم دامن می زنند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه نینوا استان گلستان با تاکید بر این نکته که تبعیت از ولایت فقیه در سپاه همیشه پررنگ بوده است، خاطر نشان کرد: این امر از عوامل موفقیت سپاه در عرصه های مختلف دفاع از انقلاب اسلامی است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بر تقویت وجوه دینی و اخلاقی در وجود انسان ها تاکید کرد و گفت: در ایام و اوقاتی همچون ماه مبارک رمضان و شب های قدر که عبادت در آن زمان ها اجر و ثواب بسیار دارد، انسان ها بایستی با تفکر و تدبر در آیات قرآن، فضایل اخلاقی و وجوه دینی را در خود عمق ببخشند تا از گزند وسوسه های شیطان در امان باشند.

به گزارش ایرنا، در این آیین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان گنبدکاووس هم در سخنان کوتاهی نیروی انسانی توانمند و مجهز به معنویت را شاکله اصلی سپاه پاسداران در دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف به عنوان ماموریت اصلی این نهاد برآمده از انقلاب اسلامی توصیف کرد.

سرهنگ علی لشکربلوکی، حفظ، گسترش و تعمیق معنویت در نیروهای سپاه پاسداران را رسالت سنگین حوزه نمایندگی ولی فقیه در این نهاد دانست و از تلاش های حجت الاسلام والمسلمین حسین اسلانی در مدت حدود پنج سال تصدی مسئولیت نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه گنبدکاووس، تقدیر کرد.

در این آیین که با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس، امام جمعه اهل سنت این شهرستان و جمعی از مسئولان، روحانیان و بسیجیان برگزار شد، حجت الاسلام والمسلمین ابوالفضل دیلم به عنوان مسئول جدید نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه گنبدکاووس معرفی و از زحمات حجت الاسلام و المسلمین حسین اسلانی در این سمت تقدیر شد.

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: