معاون سلامت، اصلاح و تربیت اداره کل زندانهای استان گلستان:
معاون سلامت، اصلاح و تربیت اداره کل زندانهای استان گلستان در مراسم تجلیل از پرستاران، گفت: پرستاری در زندان کاری سخت و دشوار است.
کد خبر: ۳۷۲۸۸۱
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۷ 05 February 2017
 معاون سلامت، اصلاح و تربیت اداره کل زندانهای استان گلستان در مراسم تجلیل از پرستاران، گفت: پرستاری در زندان کاری سخت و دشوار است.

مراسم تجلیل از پرستاران زندانهای استان گلستان به مناسبت میلاد فرخنده حضرت زینب (س) و روز پرستار با حضور دکتر ابوالفضل بزازان، معاون سلامت و اصلاح و تربیت، مهندس مجید نصرالله نژاد، رییس اداره امور کارکنان، محمدحسین کردمصطفی،رییس اداره مالی و پشتیبانی و محمدرضا گزمه، سرپرست روابط عمومی اداره کل زندانهای استان گلستان در سالن اجتماعات زندان گرگان برگزار گردید.

دکتر ابوالفضل بزازان، معاون سلامت و اصلاح و تربیت اداره کل زندانهای استان گلستان ، ضمن تبریک سالروز ولادت با سعادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار به کارکنان بهداشت و درمان زندانهای استان ، گفت: پرستاران با عشق به درمان و احیای انسانهای بیمار می پردازند حرفه پرستاری شغلی بسیار سخت و دشوار است و با توجه به اینکه شما پرستار زندانیان هستید کاری بسیار سخت و پر مشقتی را برگزیدید که اگر عشق به درمان انسانها نباشد محال است کسی در این شرایط سخت کار کند.

در پایان با اهدای لوح سپاس و هدیه از تلاش پرستاران مجموعه زندانهای استان تقدیر گردید.

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: