استاندار گلستان گفت: موفقیت‌های امروز حاصل استفاده از تجربه‌های ارزشمند دوران دفاع مقدس است.
کد خبر: ۱۱۲۷۸۳۰
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۶ 23 September 2023

به گزارش تابناک گلستان، علی‌محمد زنگانه صبح امروز در مراسم رژه نیرو‌های مسلح به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در گرگان، اظهار کرد: یکی از دستاورد‌های دفاع مقدس افزایش روحیه خودباوری و اقتدار در کشور بود.

وی ادامه داد: تفکر بسیجی که ایدئولوژی پیروز دفاع مقدس بود، فرزندان امام اقتدار و موفقیت بی‌نظیری را رقم زدند.

استاندار گلستان گفت: رشد فضایل اخلاقی یکی از دستاورد‌های دیگر دوران دفاع مقدس بود.

زنگانه گفت: فشار‌ها و نیاز‌ها یکی از بهترین فرصت‌ها برای رشد صنایع و واحد‌های تولیدی کشور محسوب می‌شد که باعث شد جوانان با خلاقیت‌های متعدد برای رفع نیاز‌های جامعه دست به اقدامات بزرگ بزنند.

وی اضافه کرد: بعد از حمله رژیم بعث عراق، همه فکر می‌می‌کردند همه حرکت‌های نظامی ایران راکد خواهد ماند، اما جوانان با عشق ثابت کردند که اسلام پیروز است.

استاندار گلستان تاکید کرد: در اوایل پیروزی انقلاب، دشمنان فروش تسلیحات نظامی به ایران را تحریم می‌کردمد، اما امروز با پیشرفت‌های عظیم تسلیحاتی و نظامی خیره کننده، خرید تسلیحات از ایران را تحریم می‌کنند.

زنگانه افزود: انگیزه قوی مذهبی، نیرویی بود که مردم ما را به عرصه مصاف با دشمن و دفاع از تمامیت ارضی کشور می‌کشاند.

وی اضافه کرد: در دفاع مقدس فرهنگ خاصی از دفاع به میدان آمد که ناشی از اعتقادات مذهبی و ارزشی بود.

استاندار گلستان گفت: هماهنگی رسانه‌های گروهی با فرماندهان دفاع مقدس یکی دیگر از تجربه‌های رسانه‌ای و سیاسی بود و در دپران دفاع مقدس تجربه‌های بسیار ارزشمندی در عرصه‌های اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و امنیتی و نظامی کسب شد.

زنگانه بیان کرد: موفقیت‌های امروز حاصل استفاده از تجربه‌های ارزشمند دوران دفاع مقدس است.

وی بیان کرد: با افتخار اعلام می‌کنم استان گلستان جزء سه استانی است که رشد اقتصادی آن سه درصد است و در جزء سه استانی است که حوزه صنعت، معدن، خدمات و کشاورزی با رشد موبت همراه بوده است.

استاندار گلستان تاکید کرد: مجموع افتتاحیه‌ها و انجام پروژه‌های عمرانی و طرح‌های اقتصادی از هفته دولت تا سفر رییس جنهور بالغ بر ۱۵ هزار میلیارد تومان است.

زنگانه گفت: تمام تلاش ما در استان گلستان بر این است بتوانیم خدمت صادقانه را برای مرذم رقم بزنیم.

برچسب ها: گلستان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار