استاندار گلستان:
کردکوی- استاندار گلستان گفت: تاکنون طرح هادی در ۷۰ درصد روستاهای استان اجرا شده که این رقم ۲۰ درصد بیش از میانگین کشوری است.
کد خبر: ۱۰۰۱۷۴۷
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۳ 15 October 2021

هادی حق شناس در آئین افتتاح و بهره‌برداری متمرکز پروژه‌های بنیاد مسکن استان در روستای سرکلاته خرابشهر شهرستان کردکوی اظهار کرد: سند املاک روستایی موضوع بسیار مهمی است که امروز ۹۵۰ جلد آن به مالکین تقدیم می‌شود و یکی از ظرفیت‌های این اسناد استفاده از آن در حوزه اخذ تسهیلات برای روستاییان است.

وی افزود: خوشبختانه روند اجرای طرح هادی در روستاهای استان مناسب بوده و تا کنون طرح هادی در ۷۰ درصد روستاهای استان اجرا شده که این رقم ۲۰ درصد بیش از میانگین کشوری است.

در این مراسم مدیر کل بنیاد مسکن استان گلستان هم یادآور شد: بیش از ۱۲۰ میلیارد تومان پروژه بنیاد مسکن در استان افتتاح شد که سهم اعتبارات دولتی ۷۶ میلیارد تومان و مشارکت‌های مردمی ۵۰ میلیارد تومان بود.
سید محمد حسینی افزود: هزار واحد مسکونی فرسوده ساخته شده و به مالکین تحویل شده است.

حسینی گفت: تاکنون بیش از ۵۰ درصد اسناد مالکیت روستایی استان به مردم تحویل داده شد و امروز نیز ۹۵۰ سند به مالکین تحویل می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: شاخص برخورداری مردم روستایی استان از طرح هادی ۲۰ درصد بالاتر از میانگین کشوری است.

حسینی گفت: سرکلاته خرابشهر شهرستان کردکوی به دلیل وجود شهر تمیشه و بخشی از دیوار تاریخی گرگان یکی از روستاهای هدف گردشگری است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار